Akcesoria i wyposażenie dla pilotów

Akcesoria i wyposażenie dla pilotów

 

Okulary Przeciwsłoneczne Pilota „PilotWP”

Jako jedyna firma na świecie pokrywamy metalowe części produkowanych opraw, hipoalergiczną powłoką z tytanu. Została ona stworzona specjalnie dla osób szczególnie uczulonych na różnego rodzaju metale. Zastosowanie warstwy tytanu w połączeniu z opatentowanym, bezśrubowym zawiasem czyni oprawę praktycznie niezniszczalną.

Co możemy dodatkowo: Zgodność z normą wojskową na 2014 rok. Dodajemy oznaczenia klienta na zewnętrznej oprawie okularów. np. „41 BLSZ DĘBLIN„ Możemy zastosować szkła odporne na Laser na indywidualne zamówienie.

Zauszniki natryskane co ułatwia zastosowanie w hełmach i słuchawkach. Grubość opraw to około 1 mm a ciężar pomijalny. Możemy wykonać dowolną oprawę wzorowaną na dowolnym modelu. Materiał oprawy: Stal nierdzewna wysokogatunkowa, pokryta powłoką galwaniczną PVD (Tytan), nie zawiera materiałów powodujących podrażnienia. Kolor oprawy: czarny Zauszniki: natryskowe, Noski: silikonowe Materiał Szkła: poliwęglan Filtr: brązowy, UV Futerał: worek lub pudełko na okulary w kolorze czarnym.

Oznaczenie wielkości na wewnętrznym zauszniku, do wyboru 7 wielkości od 64 mm do 76 mm skok co 2 mm. ( standard dla pilota to około 72 mm )

okulary

Aviatorokulary

Segregatory

Segregatory: Chroń swoje mapy przy pomocy naszych twardych segregatorów wykonanych z wysokiej jakości skóry. Model „2-inch” cechuje się unikalną zakładką, która umożliwia łątwy i szybki dostęp do zaznaczonej strony. Mechanizm łatwych do otwierania pierścieni umożliwia posługiwanie się segregatorem przy pomocy tylko jednej ręki. Najmniejszy model (LB-1) jest idealny jako dodatkowy segregator do wcześniej wyselekcjonowanych i przygotowanych do konkretnego lotu map.

Segregatory skórzane

Model LB-2 , 2 calowe pierścienie, brązowy. LB-2

Model LB-1, 1 calowe pierścienie, brązowy. LB-1

 WH BINDERSSegregatory plastikowe

PB-2, 2 calowe pierścienie, brązowy. PB-2

PB-1, 1 calowe pierścienie, brązowy. PB-1

binders

Teczki lotnicze: Oryginalny projekt firmy Jeppesen, klasyczna, elegancka, skórzana teczka lotnicza, ręcznie wykonana z wysokiej jakości twardej skóry bydlęcej. Elegancki sposób szycia podkreśla długotrwały, dobry wygląd. Trzy wygodne rozmiary w kolorze czarnym lub brązowym zostały stworzone tak by pomieścić dwa, cztery lub sześć segregatorów formy Jeppesen. Zamek szyfrowy.

Torby Pilota

Torba Aviator

aviator_bag_2

FC-6 miejsce na 6 segregatorów.

fc-6

Akcesoria JeppView

Uniwersalny papier do drukarki z otworami dla segregatorów Jeppesen. 7 otworów (środek i krawędź) Arkusze o rozmiarze na 500 liter. Druk do 1000 arkuszy o standardowych wymiarach Jeppesena (5 ½ cala x 8 ½ cala). JVMPPP

Papier do drukowania JeppView do segregatorów Jeppesen. Z 7 otworami na krawędzi. Rozmiar strony na 700 liter. Wydruk do 1000 arkuszy rozmiaru Jeppesen (5 ½ x 8 ½ cala)

JVPaper

Dziurkacz Jeppesen. Narzędzie do dziurkowania list kontrolnych, map i innych materiałów które chciałbyś dołączyć do segregatora Jeppesen. Zrobiony z lekkiego aluminium ale wciąż wystarczająco wytrzymałego. PUNCH

punch

AKCESORIA DLA PILOTA

Akcesoria do zestawów Airway Manual.

Zawartość: zakładki map nawigacyjnych (3 sztuki), osłona na mapy podejścia (10 sztuk), formularze planów lotu i dzienniczków nawigacyjnych (50 sztuk).

Zakładki ogólnego przeznaczenia (13 sztuk), notes na notatki pilota (25 sztuk)

Identyfikatory do segregatorów przejrzyste, samoprzylepne naklejki na grzbiet segregatorów 2 calowych

BINDER IDENTIFIERS

  1. Zakładki do map

Zakładki do szybkiego odszukiwania odpowiednich map i informacji. Opisane                                                                           „Departure” – lotnisko odlotu, „Destination” – lotnisko docelowe, „Alternate” – lotnisko   zapasowe. Wykonane z plastiku, każda zakładka w odpowiednim kolorze.

poket 2 map

  1. Kieszenie na mapy

Przeźroczyste, winylowe koszulki na dwie mapy trasowe z & otworami na krawędzi w celu szybkiego dołączenia do standardowego segregatora Jeppesen.

enroute pocket 2

  1. Osłona ochronna na mapy podejścia

Przeźroczyste, plastikowe koperty ochronne na mapy podejścia. Dają możliwość pisania praktycznie każdym rodzajem pisaka. Łatwo ścieralne.

enroute pocket

  1. Zakładki katalogowe:

Uproszczone odnajdywanie pożądanych map i rozdziałów tekstowych w Airway Manual lub TripKit.

Zestaw zakładek alfabetycznych A-Z

alfabtabs

Zestaw zakładek rozdziałowych SEC

Zestaw zakładek podstawowych

Rozdział „Intro”, „Chart Notams”, „Enroute”, „Terminal”