Materiały szkoleniowe

Materiały szkoleniowe

Jeppesen posiada ponad 70-cio letnie doświadczenie w produkcji map do lotów IFR oraz w zakresie świadczenia usług z nimi związanych, służących społeczności lotniczej całego świata. Począwszy od klasycznych dokumentów do lotów w drogach lotniczych po elektroniczne wersje map takie jak JeppView oraz związane z nimi usługi umożliwiające sprostanie każdym wymogom związanym z ich używaniem, Jeppesen wciąż ustanawia nowe standardy w dziedzinie map lotniczych.

Jeppesen oferuje różnorodność światowej klasy map planowania lotów i oprogramowania pracującego w systemie „moving map” (przesuwająca się mapa) dla komputerów PC. Oprogramowanie to pozwala na wprowadzanie różnorodnych dodatkowych zbiorów danych, włączając „Jeppesen NavData”, elektroniczną formę map podejścia „JeppView”, graficzną informację o pogodzie w dowolnym miejscu na ziemi i wiele innych danych.

W ofercie firmy Jeppesen znajdują się kompletne systemy treningowe począwszy od poziomu ucznia pilota po instruktora pilota (CFI – Certified Flight Instructor), w tym materiały pomocne we wznawiania uprawnień. Jeppesen oferuje również najwyższej dostępnej dziś na rynku klasy materiały treningowe dla członków personelu naziemnego zajmującego się obsługą statków powietrznych.

W celu umożliwienia dostępu do wszystkiego, czego potrzebuje nasz klient bez konieczności poszukiwania w wielu miejscach, Jeppesen oferuje szeroki zakres asortymentu, w tym torby i walizki lotnicze, segregatory, kalkulatory lotnicze, plotery i wiele, wiele innych.

Jeśli potrzebujesz specyficznego materiału w postaci map, pomocy w planowaniu lotów międzynarodowych, czy systemu umożliwiającego kontrolę operacji, Jeppesen jest w stanie pomóc znajdując rozwiązania spełniające twoje specyficzne potrzeby. „Jeppesen Academy” oferuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauczania tradycyjnego, jak również na odległość (DSL – Distance learning System) dla operatorów komercyjnych i innych. Nobeltec, który jest częścią Jeppesena, oferuje szeroki zakres oprogramowania typu „moving map” (przesuwająca się mapa) dla rynku morskiego. Mamy wszystko, czego potrzebujesz od nieba po ziemię.

DZISIAJ

Na ziemi. W połowie lat dziewięćdziesiątych stworzyliśmy „JeppView”. Przy jego pomocy otrzymujesz mapy podejścia na płycie CD, co pozwala ci wydrukować te, które potrzebujesz, uwalniając cię tym samym od konieczności wnoszenia poprawek do wszystkich map, w tym do tych, których nigdy nie będziesz używał. Oferujemy również wiodący program do planowania lotu „FliteStar” dla popularnych komputerów PC. Oferuje on olbrzymie możliwości włączając zdolność do współpracy z mapami „JeppView”.

W powietrzu. Wiele lat temu stworzyliśmy produkt o nazwie „Flight Deck”. Jest to ulepszona wersja „JeppView”, zawierająca wyświetlanie przesuwającej się mapy, stworzona specjalnie do użytku w kabinie. W znacznym stopniu ułatwiło to operatorom szybkie zaadoptowanie się do wyświetlaczy cyfrowych przeznaczonych do używania w locie. Oferujemy także oprogramowanie „FlightMap”, które jest kolejnym krokiem w stosunku do „FliteStar” rozszerzającym jego możliwości przez dodanie funkcji ruchomej mapy czyniącej z niego najwyższej klasy nowoczesne i potężne narzędzie, które możesz wykorzystać w kabinie.

 

JUTRO:

Oto narzędzia będące początkiem technologii jutra umożliwiającej pracę w kabinie bez konieczności używania papieru. Dobiegają końca prace nad oprogramowaniem

„JeppView”, którego ukazanie się planujemy pod koniec roku. Będzie on umożliwiał pracę z elektronicznymi formami map trasowych jak również stronami tekstowymi, urzeczywistniając koncepcję kabiny bez konieczności używania tradycyjnych map papierowych. Możliwym będzie uaktualnianie programu przez Internet uwalniając cię od konieczności oczekiwania na pojawienie się dysku CD uaktualniającego dane nawigacyjne.

„FliteStar” nadal utrzymuje swą pozycję jako podstawowego narzędzia planowania lotu i z całą pewnością będzie nadal zasługiwał na uznanie w miarę rozwijania jego możliwości. Jedyna rzecz, która nie ulegnie zmianie to nasze zdecydowania, aby umożliwić dostarczania aktualnej sytuacji synoptycznej i innych informacji ważnych dla prawidłowego przebiegu lotu.

„FlightMap” będzie pozostawał najbardziej przejrzystym i wszechstronnym narzędziem umożliwiającym przegląd sytuacji w czasie pracy w kabinie.

Potrzebujesz usług związanych z tradycyjnymi papierowymi mapami czy też ich elektronicznymi odpowiednikami, Jeppesen na pewno ma dla ciebie ofertę spełniającą twoje oczekiwania.

Baza danych „NavData” firmy Jeppesen od dawna uważana jest za najlepszą bazę do urządzeń GPS. Dostępna zarówno w formie klasycznej karty jak również za pośrednictwem Internetu

            Jeppesen mapy VFR+GPS oraz publikacje Bottlang dla Europy. Oferujemy również mapy wydawnictw rządowych w celu zaspokojenia twoich potrzeb wynikających z wykonywania lotów VFR.

Szeroki asortyment segregatorów, toreb lotniczych, map roboczych i wiele innych usług związanych z mapami lotniczymi