Symulatory lotnisk

Wspólnie z firmą Micro Nav Ltd oferujemy oprogramowanie Fast Airport Builder służące do planowania infrastruktury lotnisk, wprowadzania zmian do istniejącej infrastruktury, odtwarzania projektu w formacie 3D. Przy wykorzystaniu odpowiednich modułów oprogramowania, oferowane rozwiązanie daje możliwość przetestowania przestrzeni pod względem funkcjonalnym i operacyjnym, oraz pozwala na testowanie zastosowanych procedur kontroli ruchu lotniczego. Oprogramowanie może być wykorzystanie również do prowadzenia szkoleń personelu naziemnego.
Potrzeba budowania nowych lotnisk oraz rozbudowy istniejącej infrastruktury są wymuszane przez szybki rozwój lotnictwa. Dzięki zintegrowanym narzędziom z rodziny BEST firmy Micro Nav, modelowanie i wizualizacja planowanej budowy/rozbudowy lotniska, projektowanie, ewaluację i testowanie operacyjne można przeprowadzić w szybki i mało kosztowny sposób. Dzięki tym narzędziom możliwe jest zbudowanie lotniska oraz zasymulowanie ruchu lotniczego.
Fast Airport Builder pozwala na wizualizacje 3D dowolnego lotniska w bardzo szybki i prosty sposób. Projekty mogą być tworzone i testowane w bardzo krótkim czasie, dzięki kolejnym iteracjom i testom możliwe jest znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania w ekonomiczny sposób.
Podstawę do modelowania infrastruktury lotniska oraz obiektów w technologii 3D są zdjęcia satelitarne, lotnicze lub projekty pierwowzoru wykonane w CAD.